Hotarari ale Consiliului Local din anul 2010.

 

HCL Nr.001.27.01.10

HCL Nr.002.27.01.10

HCL Nr.003.27.01.10

HCL Nr.004.27.01.10

HCL Nr.005.27.01.10

HCL Nr.006.27.01.10

HCL Nr.007.27.01.10

HCL Nr.008.27.01.10

HCL Nr.009.22.02.10

HCL Nr.010.22.02.10

HCL Nr.011.22.02.10

HCL Nr.012.22.02.10

HCL Nr.013.22.02.10

HCL Nr.014.22.02.10

HCL Nr.015.22.02.10

HCL Nr.016.22.02.10

HCL Nr.017.22.02.10

HCL Nr.018.22.02.10

HCL Nr.019.22.02.10

HCL Nr.020.22.02.10

HCL Nr.021.22.02.10

HCL Nr.022.22.02.10

HCL Nr.099 din data de 28.06.2010

HCL Nr.100 din data de 28.06.2010

HCL Nr.101 din data de 28.06.2010

HCL Nr.102 din data de 28.06.2010

HCL Nr.103 din data de 28.06.2010

HCL Nr.104 din data de 28.06.2010

HCL Nr.105 din data de 28.06.2010

 Nr.106 din data de 28.06.2010

HCL Nr.107 din data de 28.06.2010

HCL Nr.108 din data de 28.06.2010

HCL Nr.109 din data de 28.06.2010

HCL Nr.110 din data de 28.06.2010

HCL Nr.111 din data de 28.06.2010

HCL Nr.112 din data de 28.06.2010

HCL Nr.113 din data de 28.06.2010

HCL Nr.114 din data de 28.06.2010

HCL Nr.115 din data de 28.06.2010


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Obligatoriu *

Articole similare

Hotarari Consiliu Local 2008-2012

Hotarari Consiliu Local 2008

Hotarari Cosiliu Local  pe anul 2008.   HCL Nr.001.23.06.08 HCL Nr.002.23.06.08 HCL Nr.003.23.06.08 HCL Nr.004.23.06.08 HCL Nr.005.03.07.08 HCL Nr.006.03.07.08 HCL Nr.007.03.07.08 HCL Nr.008.03.07.08 HCL Nr.009.03.07.08 HCL Nr.010.03.07.08 HCL Nr.011.03.07.08 HCL Nr.012.17.07.08 HCL Nr.013.17.07.08 HCL Nr.014.17.07.08 HCL Nr.015.17.07.08 HCL Nr.016.17.07.08 HCL Nr.017.17.07.08 HCL Nr.018.17.07.08 HCL Nr.019.19.07.08 HCL Nr.020.31.07.08 HCL Nr.021.31.07.08 HCL Nr.022.31.07.08 HCL Nr.023.31.07.08 HCL Nr.024.31.07.08 HCL Nr.025.25.08.08 HCL Nr.026.25.08.08 HCL Nr.027.25.08.08 HCL Citește mai mult…

Hotarari Consiliu Local 2008-2012

Hotarari Consiliu Local 2009

Hotarari Consiliu Local  pe anul 2009 HCL Nr.001.31.01.09 HCL Nr.002.30.01.09 HCL Nr.003.30.01.09 HCL Nr.004.30.01.09 HCL Nr.005.30.01.09 HCL Nr.006.30.01.09 HCL Nr.007.30.01.09 HCL Nr.008.30.01.09 HCL Nr.009.30.01.09 HCL Nr.010.30.01.09 HCL Nr.011.30.01.09 HCL Nr.012.30.01.09 HCL Nr.013.30.01.09 HCL Nr.014.30.01.09 HCL Citește mai mult…

Hotarari Consiliu Local 2008-2012

Hotarari Consiliu Local 2011

Hotarari  Consiliu Local  pe anul 2011 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Citește mai mult…