PRIMARIA MUNICIPIULUI DROBETA TURNU SEVERIN titular al proiectului “Construire parcari si alei in Mun. Drobeta Turnu Severin- zona RAR paraul Crihala- Aleea Celrom” anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre  Agentia pentru Protectia Mediului Mehedinti in cadrul procedurilor de evaluare a impactului asupra mediului pentru proiectul propus a fi realizat in mun Drobeta Turnu Severin, Jud Mehedinti.

Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul Agentia pentru Protectia Mediului Mehedinti  din Drobeta Turnu Severin, str. Baile Romane nr.3 in zilele de luni pana vineri intre orele 8-14, precum si la urmatoare adresa de internet www.apmmh.anpm.ro

Publicul interesat poate inainta comentarii/observatii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 5 zile de la data publicarii prezentului anunt.

Categorii: Anunţuri