Beneficiarul sumelor este Primaria Dorbeta Turnu Severin avand:

  • cod fiscal: 4426581
  • urmatoarele conturi deschise:

Impozit Cladiri – RO60TREZ4612107020101XXX

Impozit Teren – RO07TREZ4612107020201XXX

Impozit Extravilan – RO04TREZ4612107020203XXX

Taxa Timbru Judiciar – RO37TREZ46121070203XXXXX

Mijloace de Transport – RO79TREZ4612116020201XXX

Mijloace de Transport >12 tone – RO28TREZ4615033XXX000177

Amenzi – RO06TREZ46121A350102XXXX

 

Plata impozitelor, a taxelor precum și verificarea situației fiscale se află de acum la un click distanță de contribuabilii severineni! Prin platforma Direcției de Taxe și Impozite Locale din Drobeta-Turnu Severin aveți acces nelimitat la baza de date și vă puteți loga din orice locație. Iată care sunt pașii pentru a obține un cont și o parolă pentru accesarea platformei AVANTAX:

1.Contribuabilul depune o cerere și o copie a actului de identitate la Direcția de Taxe și Impozite Locale Drobeta-Turnu Severin.
Cererea o puteți descărca prin accesarea următorului link: www.goo.gl/9Wfj73

2.Urmează apoi selectarea unei parole, pe care contribuabilii o vor stabili personal la sediul Direcției de Taxe și Impozite.

Link către AVANTAX: http://dtil.severin.rdsnet.ro/AvanTax/Interfata/1Start/Frm1LoginContribuabili.aspx

Puteți afla mai multe informații legate de crearea conturilor sau suport la adresa de email: ditl_anunturi_internet@yahoo.com.


20 de comentarii

Afrem Spiru · ianuarie 4, 2018 la 10:23 am

Cum pot pot afla ce suma am de platit pentru impozit cladiri online ?

Viorel · ianuarie 9, 2018 la 10:01 pm

Buna ziua,
Care mai este site-ul de plata online a impozitului pe cladire?

LICHI FLORIN · februarie 2, 2018 la 9:14 am

de unde iau userul si parola pentru logare sa pot vedea cat am de plata si sa platesc online

George · februarie 3, 2018 la 7:41 am

Buna ziua! Am uitat userul si parola pentru contul online. Cum il pot recupera?

Bogdan · februarie 7, 2018 la 9:29 am

De ce nu mai apar obligatile de plata pe ghiseul.ro?
Asta scrie: Sistemul informatic al instituției Drobeta Turnu Severin este momentan indisponibil.
Si nici robotul telefonic nu mai este disponibil, sau are alt numar?

Emil Popescu · februarie 11, 2018 la 7:36 pm

Cum ne logam pe site-ul dvs?

Adelin · februarie 14, 2018 la 1:43 pm

cum fac rost de o parola sa ma loghez pt a vedea taxele

neagoe angela teodora · februarie 15, 2018 la 6:22 am

cum se genereaza contul ptr aputea vedea cit ai de platit

Primaria Drobeta · februarie 19, 2018 la 5:33 pm

Informații legate de crearea conturilor și de resetarea parolei puteți afla prin email la adresa: ditl_anunturi_internet@yahoo.com

Primaria Drobeta · februarie 19, 2018 la 5:34 pm

Informații legate de crearea conturilor și de resetarea parolei puteți afla prin email la adresa: ditl_anunturi_internet@yahoo.com

Gheorghe Ciochina · septembrie 16, 2018 la 2:02 pm

Cum pot sa ma loghez sa vad cat am de plata si sa pot Platì impozitul la Masina…precizez ca sunt in Italia….multumesc

tissit · noiembrie 10, 2018 la 1:49 pm

Good answers in return of this difficulty with genuine
arguments and explaining the whole thing concerning
that.

monicutex · noiembrie 22, 2018 la 3:59 pm

Hi girls. What are you preparing for dinner today? I will prepare very tasty dish, my husband likes it.
Search in google; baked sole salafisa’s recipes

JennieJuicy · noiembrie 24, 2018 la 5:45 am

Hello. I see that you don’t update your website too often. I know that writing articles is time consuming and
boring. But did you know that there is a tool that allows you
to create new articles using existing content (from article directories
or other pages from your niche)? And it does it very well.
The new articles are unique and pass the copyscape test.

Search in google and try: miftolo’s tools

buy btc with paysafecard · decembrie 5, 2018 la 8:20 am

Woah! I’m really loving the template/theme of this blog.
It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to
get that “perfect balance” between user friendliness and appearance.
I must say you’ve done a great job with this. Additionally, the
blog loads extremely quick for me on Firefox. Outstanding
Blog!

https://bigboobsdaily.blogspot.com · decembrie 6, 2018 la 8:51 am

hello!,I love your writing very a lot! share we communicate more about your post
on AOL? I require an expert on this area to unravel my problem.
Maybe that is you! Taking a look forward to peer you.

KarlaBig · decembrie 6, 2018 la 9:57 am

Hi. I have checked your primariadrobeta.ro and
i see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that
you don’t rank high in google. But you can fix this issue fast.

There is a tool that creates content like human, just search in google:
miftolo’s tools

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Obligatoriu *